شرکت خدمات مسافرتي و جهانگردي سفرنيکان پارس

با هدف ارايه خدماتي مناسب و سفري با آرامش تشکيل شده است و در اين راستا با استفاده از فناوريهاي جديد و به روز سعي در توليدتورها و رزرو هتل و بليط به صورت کاملا مکانيزه در اين صنعت رو به رشد نموده ايماين آژانس مسافرتي در زمينه هاي فروش بليط هواپيما به مقاصد داخل کشور، فروش بليط خارجي، اخذ ويزا، رزرو هتل، برگزاري تور گردشگري به صورت انفرادي و گروهي به خارج از ايران (اروپا، خاور نزديک، خاور دور، آفريقا و ….)، فعاليت مي نمايد. آژانس مسافرتي سفرنيکان پارس سعي دارد تا با برگزاري تورهاي گردشگري داخلي و خارجي، مشتريان را با فرهنگ و تمدن هاي کشور هاي مختلف آشنا سازد و اين فرصت را براي همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربيات خود بيفزايند.
شرکت سفرنيکان پارس داراي مجوز خدمات مسافرتي و گردشگري (مديريت بند ب) باشماره 113221031 و شماره ثبت شرکت 13222 و کد فعاليت اقتصادي 1-1302000107 به مديرعاملي وصاحب امتيازي خانم آنا بيرامي مي باشد.
در راستاي ارتقاء سطح کيفي خدمات گردشگري در سطح کشور، شرکت سفرنيکان پارس با هدف توزيع سريع خدمات جهانگردي همراه با بالاترين کيفيت و با ارائه سرويس هاي آنلاين منحصر به فرد سعي در خدمت رساني توريسم آنلاين دارد. در حالي که اکثر شرکت ها هنوز از شيوه هاي سنتي براي ثبت قرارداد، رزرواسيون هتل و انجام امور مالي مربوط به آن استفاده مي کنند، شرکت سفرنيکان پارس با راه اندازي سامانه سيستم رزواسيون آنلاين گامي بلند در جهت رضايت مندي مسافران و آژانس هاي همکار برداشته است تا به ساده ترين شکل و در سريع ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمايز مانند رزرو آنلاين تور، بليط هواپيما، هتل و … اين مجموعه استفاده نمايند.

ما در سفرنيکان يک فلسفه ساده را دنبال مي کنيم: استفاده از استعداد و ابزارهاي قوي براي خلق خدماتي برتر و جلب رضايت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بي کم و کاست اين فلسفه را در کار خود اجرا مي کنند و به اين باور رسيده اند که مي توانند در خلق بهترين خاطره ها و تجربه هاي مشتريان اثرگذار باشند. نتيجه اين خواهد بود که ما هميشه در پي ارائه خدماتي مطلوب، با کيفيت و مناسب به مشتريان خود مي باشيم.

مجوزهاي فعاليت شرکت سفرنيکان پارس 

مجوز فعاليت “بند ب” مربوط به سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري 

نماد ساماندهي يا اعتماد رسانه بر خط صادر شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و همچنين نماد اعتماد الکترونيکي صادره از وزارت صنعت و معدن و تجارت که جهت استعلام نمادها با کليک بر روي نماد در قسمت فوتر سايت (پايين سايت) مي توانيد استعلام بگيريد .